• Heren 1 - zondag

  • SV CCW '16 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kleef, Benjamin vanOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Verhoef, HermanOverige stafTeammanager
    Vos, BartTechnische stafTrainer/coach
    Vos, BartOverige stafTeammanager
    Voskuylen, AlexanderOverige stafTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SV CCW '16 1 ( 4e klasse E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Diepenveen 126193467303760
    2Sallandia 126154754391549
    3Loenermark 126153857362148
    4Activia 126143972591345
    5SC Klarenbeek 126135865511444
    6Veluwezoom 126122125344938
    7Turkse Kracht 126106105567-1236
    8Albatross 1269894234835
    9Elsweide 1269894747035
    10SV CCW '16 12697104048-834
    11WWNA 12697104455-1134
    12Broekland 12675144452-826
    13Victoria Boys 12644183166-3516
    14Voorst 12625192669-4311

    Poulestanden SV CCW '16 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV CCW '16 1330010559
    2SP Lochem 13201144106
    3SSA/SJO Ratti - Socii 13102310-73
    4Voorst 13003210-80

    Poulestanden SV CCW '16 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO Regio 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MASV1100120123
    2RKHVV 111008083
    3SDV Barneveld11007073
    4DTS '35 Ede 111006063
    5Leones 111005053
    6csv Apeldoorn 111005143
    7Harskamp 111005143
    8Sportclub Groessen 111004043
    9Robur et Velocitas 111004043
    10DDV '23 111004133
    11DVV 111003123
    12SCE 111003123
    13Spcl. Brummen 111002023
    14DVOL 111002023
    15Germania 111002023
    16Juliana '3111002023
    17Lunteren 111002023
    18Jonge Kracht 111005413
    19JVC Cuijk 111003213
    20Quick 1888 111002113
    21sv DFS 111001013
    22Orion11001013
    23Juliana '31 111002203
    24Union 111001103
    25De Bataven 111000003
    26Eendracht '30 110012200
    27AGOVV 110011100
    28VDZ 110010000
    29Voorwaarts T 1100145-10
    30Spero 1100123-10
    31DUNO D 1100112-10
    32Achilles '29 1100101-10
    33WSV 1100101-10
    34Batavia 1100113-20
    35SCW '23 1100113-20
    36SC Bemmel 1100102-20
    37Eldenia 1100102-20
    38Kolping-Dynamo 1100102-20
    39SKV 1100102-20
    40Terschuurse Boys 1100102-20
    41Rood Wit 1100114-30
    42GSV '38 1100115-40
    43OBW 1100115-40
    44sv Orderbos 1100104-40
    45WAVV 1100104-40
    46De Paasberg 1100105-50
    47NEC 1100106-60
    48ONA '53 1100107-70
    49SV CCW '16 1100108-80
    50Beekbergen 11001012-120
  • Team indeling

    NaamRol
    Achten, LarsTeamspeler
    Bakker, TimTeamspeler
    Frederiks, PhilipTeamspeler
    Haan, Ruben deTeamspeler
    Haan, Tijn deTeamspeler
    Keurhorst, BartTeamspeler
    Kuipers, IsaacTeamspeler
    Riele, Koen terTeamspeler
    Ruth, Jochem vanTeamspeler
    Simons, MikaTeamspeler
    Velthorst, FreekTeamspeler
    Velthorst, JaapTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SV CCW '16 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)