• Na twee maanden mede door slechte weersomstandigheden geen competitiewedstrijd te hebben gespeeld, en door dat slechte weer, dus slechte toestand velden ook al die tijd niet regelmatig te hebben kunnen trainen moest het vanmiddag aantreden op een zeer moeilijk bespeelbaar veld tegen het Deventerse Turkse Kracht, weer een tegenstander die vorig seizoen nog 2 klassen hoger speelde als CCW’16. Van dat verschil was vanmiddag ieder geval niets te merken, volgens begeleiding van e bezoekers kampen zij ook met waslijst aan blessures, en kwamen vanmiddag maar met één doel naar Wilp, niet verliezen, en dat bleek ook wel in de wedstrijd. Die ploeg had de nadruk duidelijk op behoudend voetballen liggen, laat CCW het spel maar maken en wij wachten wel af. Daar lag dus ook het probleem voor CCW, het had veelvuldig balbezit maar ging hier veel en veel te traag mee om, om Turkse Kracht uit elkaar te spelen, en bracht zelf Turkse Kracht in een zetel door ze ook nog na ca. een half uur eens op voorsprong te laten komen door enorm risicovol uitverdedigen, waarbij enkele speler denken op een biljartlaken te spelen i.p.v. moeilijke grasmat en ze de bal konden onderscheppen om wel heel gemakkelijk de score te openen, 0-1. Daarbij opgeteld dat zelf de ene na andere mogelijkheid slecht werd uitgespeeld, gingen beide ploegen ook met deze tussenstand de rust in. Na de rust hetzelfde beeld en de wedstrijd liep eigenlijk exact hetzelfde als voor de rust. Toen trainer Bart Vos zo’n kwartier voor het einde van de officiële speeltijd er een verdediger afhaalde om nog risico`s te gaan nemen sloegen de gasten weer toe, waarbij verdedigende taken te wensen over lieten bracht de spits van Turkse Kracht in stelling om de 0-2 aan te tekenen. Nu moest CCW nog meer alles of niets gaan spelen, en doordat De gasten uit Deventer overal alle tijd voor namen was wel duidelijk dat er behoorlijk wat tijd bijgetrokken zou worden, en dat pakte dit keer goed uit voor de thuisploeg. Eerst was het Bart Keurhorst die na ruim 90 minuten een puntgave voorzet binnen knikte, 1-2 en nog geen twee minuten later was het de ingevallen Jaap Velthorst dei met een schitterend schot de doelman van Turkse Kracht kansloos liet 2-2. De jacht naar nog meer werd de ploeg zelfs nog bijna fataal en had het alle geluk van de wereld dat Turkse Kracht nog een reuze kans onbenut liet en het dus bij een zwaar bevochten 2-2 bleef. Natuurlijk, als je na 90 min. nog met 2-0 achter staat en er uiteindelijk nog een gelijkspel uit weet te slepen moet je tevreden zijn, maar gezien de hele wedstrijd was dat absoluut niet het geval. Door weer maar één puntje te pakken en de uitslagen op de andere velden is het inmiddels wel alle hens aan dek om niet in de problemen te geraken, en dan moet de ploeg komende zondag ook nog eens op bezoek bij medekoploper Diepenveen, ga er maar aan staan!